Macbook Alan Yerler - 0532 708 55 61

laptop alan yerler

Macbook Alan Yerler

Macbook Alan Yerler Apple MacBook fiyatları cihazın ekran boyutuna, kaçıncı nesil olduğuna, SSD depolama alanına ve birçok farklı özelliğine göre değişim göstermektedir. MacBook, MacBook Air ve MacBook Pro olmak üzere üç farklı çeşitte üretilen MacBook’lar birbirlerine yakın fiyatlarda satılsalar da eklenebilen opsiyonları ve arttırılabilen hafızaları sebebiyle aralarında fiyat farkları oluşabilmektedir.

En uygun fiyatlı MacBook modelleri MacBook Air ve MacBook olmakta iken MacBook Pro modelleri işlemcisi, hafızası, boyutu ve daha opsiyonel özellikleri nedeniyle en pahalı MacBook modeli olmaktadır.

Apple MacBook Air özellikleri Son nesil MacBook Airlerde Touch ID, retina ekran, Force Touch trackpad özellikleri bulunmaktadır. Gümüş, altın ve uzay grisi renkleri ile kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

2560×1600 çözünürlüğe sahip MacBook Air kullanıcılarına üst düzey bir görüntü kalitesi sunmaktadır. 13.3” ekrana sahip olan MacBook Air kullanıcılarına küçük bir ekranda çok net görüntüler sunmaktadır. Apple, iPhone modellerine yerleştirdiği Touch ID sistemini MacBook Air modellerine de yerleştirmiştir. Bu sayede kullanıcılar parola girmeye çalışmakla uğraşmamaktadırlar.

Yeni MacBook Air‘ler bir önceki nesle göre iki kat güçlü bas ve %25 daha yüksek ses susnmaktadır. 3 mikrofona sahip olması da bir başka önemli artısıdır. Force Touch trackpad MacBook Air’lerde ufak baskı miktarı değişiklikleri ile bilgisayarda yapılacak farklı işlemlerin aktifleştirebilmesini sağlamaktadır.

Apple MacBook Pro özellikleri ve farkları MacBook Pro 32 GB belleği, 4.8 GHz’ kadar yükseltebilen Turbo Boost’u ile yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. SSD okuma hızı 3.2 Gbps’e kadar çıkabilmekte ve bu sayede kullanıcılarına daha hızlı bir performans sunmuş olmaktadır.

MacBook Pro 8. nesil Intel Core işlemciye sahiptir 13” MacBook Pro’larda kullanılan 4 çekirdekli Intel Core i7 işlemci önceki nesile göre yaklaşık 2 kat hızlı olmasını sağlamıştır. 15” MacBook Pro modellerinde ise 6 çekirdekli Intel Core i9 işlemcisi kullanılmakta ve bu sayede önceki nesile kıyasla yaklaşık %70 daha hızlı çalışması sağlanmaktadır. MacBook Pro’lar sahip oldukları işlemcileri sayesinde 4.8 Ghz’e kadar Turbo Boots hızına ulaşabilmekte.

MacBook Pro‘nun Retina ekranı şimdiye kadar üretilen Mac’ler arasındaki en iyi ekran olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. MacBook Pro, kelebek mekanizmalı klavyesi ile standart makas tipi klavyelere göre 4 kat daha güçlü ve uzun ömürlü tuşlara sahiptir.

13” MacBook Pro: Touch Bar özelliğine sahiptir ve 2.7 GHz 4 çekirdekli Inter Core i7 işlemci ile çalışmaktadır. 4 çekirdekli işlemcisi sayesinde Turbo Boost’u 4.5 GHz’e kadar çıkabilmekte ve yüksek performans sağlamaktadır. 2 TB’a kadar yükseltilebilen SSD depolama alanı ile kullanıcılarına belgeleri ve kişisel verileri için büyük bir depolama alanı vermektedir. Touch ID özelliğine de sahiptir.

15” MacBook Pro: Yine 13” modeli gibi Touch Bar özelliğine sahip olan MacBook Pro 2.9 GHz 6 çekirdekli Intel Core i9 işlemci ile kullanıcı beğenisine sunulmakta ve 6 çekirdekli işlemcisi sayesinde kullanıcısına 4.8 GHz’e kadar Turbo Boost sağlayarak üst düzey bir performans sunmaktadır. 32 GB DDR4 belleğe sahip olması sayesinde büyük dosyalar ile çalışır.

laptop alan yerler olarak laptoplarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. bilgisayar alan yerler olarak bilgisayarlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. macbook alan yerler olarak macbooklarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. masaüstü bilgisayar alan yerler olarak masaüstü bilgisayarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. telefon alan yerler olarak telefonlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. cep telefonu alan yerler olarak cep telefonlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. iphone alan yerler olarak iphone’larınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. televizyon alan yerler olarak televizyonlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. tablet alan yerler olarak tabletlerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. ipad alan yerler olarak ipad’lerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. oyun konsolu alan yerler olarak oyun konsollarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. playstation alan yerler olarak playstation’larınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. xbox alan yerler olarak xbox’larınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. monitör alan yerler olarak monitörlerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. fotoğraf makinesi alan yerler olarak fotoğraf makinelerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. kamera alan yerler olarak kameralarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz.

Macbook Alan Yerler ikinci el laptop alan yerler olarak ikinci el laptoplarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el bilgisayar alan yerler olarak ikinci el bilgisayarlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el macbook alan yerler olarak ikinci el macbooklarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el masaüstü bilgisayar alan yerler olarak ikinci el masaüstü bilgisayarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el telefon alan yerler olarak ikinci el telefonlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el cep telefonu alan yerler olarak ikinci el cep telefonlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el iphone alan yerler olarak ikinci el iphone’larınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el televizyon alan yerler olarak ikinci el televizyonlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el tablet alan yerler olarak ikinci el tabletlerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el ipad alan yerler olarak ikinci el ipad’lerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el oyun konsolu alan yerler olarak ikinci el oyun konsollarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el playstation alan yerler olarak ikinci el playstation’larınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el xbox alan yerler olarak ikinci el xbox’larınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el monitör alan yerler olarak ikinci el monitörlerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler olarak ikinci el fotoğraf makinelerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. ikinci el kamera alan yerler olarak ikinci el kameralarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz.

Macbook Alan Yerler 2. el laptop alan yerler olarak 2. el laptoplarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el bilgisayar alan yerler olarak 2. el bilgisayarlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el macbook alan yerler olarak 2. el macbooklarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el masaüstü bilgisayar alan yerler olarak 2. el masaüstü bilgisayarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el telefon alan yerler olarak 2. el telefonlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el cep telefonu alan yerler olarak 2. el cep telefonlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el iphone alan yerler olarak 2. el iphone’larınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el televizyon alan yerler olarak 2. el televizyonlarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el tablet alan yerler olarak 2. el tabletlerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el ipad alan yerler olarak 2. el ipad’lerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el oyun konsolu alan yerler olarak 2. el oyun konsollarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el playstation alan yerler olarak 2. el playstatation’larınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el xbox alan yerler olarak 2. el xbox’larınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el monitör alan yerler olarak 2. el monitörlerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el fotoğraf makinesi alan yerler olarak 2. el fotoğraf makinelerinizi değerinde kapınızda satın alıyoruz. 2. el kamera alan yerler olarak 2. el kameralarınızı değerinde kapınızda satın alıyoruz.

İkinci El macbook alan yerler Alan Yerler 2. El macbook alan yerler Alan Yerler